O ERILL

Zrzut ekranu 2014-12-22 o 4.21.24 PM

Cześć,

Jestem Erill.

Poza blogiem możesz mnie poznać jako Gabrielę Orłowską. Tą kobietę co robi najlepsze filmy ślubne na rynku, pracuje przy klipach, produkcjach, sesjach i wszystkim co związane z kreacją obrazkową.

Bloguje od dziesięciu lat. Przeszłam od formy pamiętnika, przez blog typowo szafiarski z lekko kąśliwymi wpisami, na typowo literkowy i życiowy którym Erillsstyle jest teraz. Swoje socialmediowe kroki stawiałam w czasach Grono.net będąc tam moderatorem serwisu, na tej fali trafiłam również do prestiżowego grona modów for postawionych na php.

Mam ogrom pasji i wciąż budzących się fascynacji. Moja praca jest największym pochłaniaczem czasu, jednocześnie będąc największym generatorem endorfin. Poza nią uwielbiam; opuszczone miejsca (zwłaszcza szpitale), jazdę samochodem – dlatego ciągle gdzieś mnie wywiewa w Polskę i świat; kawę na ciepłym bruku latem; śpiew w samochodzie; technologię, która pozwala mi na ogarnięcie się w świecie tak wielu możliwości, a także jajka, parówki i ziemniaki. Chodzę po Wrocławiu (w którym miszkam) w stroju żyrafy, trenuję poledance i uwielbiam chodzić w niebotycznych obcasach.

Na blogu znajdziesz treści o życiu i rzeczywistości postrzeganym Erillkowym okiem, a także o pracy – choć nie w formie know how a bardziej opisie pasji. Polecę Ci czasem dobrą książkę, świetny film – a jako fetyszysta obrazkowy, znam się na tym; a także fajną playlistę albo dobre miejsce na kawusię.

 

 

 

2 comments

  1. 365dniwobiektywielg · 30 marca, 2015

    Niezwykła kobieta w i na odpowiednim miejscu

    • Erill · 31 marca, 2015

      Dziękuje :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s