ZAKURZONE: M

Są takie miejsca do których wzdycham latami. Im więcej ich mija tym bardziej moja nadzieja zobaczenia ich i zamknięcia na klatce z aparatu coraz bardziej się kurzy. Szczególnie gdy każda próba podejścia do lokalizacji i wybłagania chociaż obejrzenia go kończy się kategorycznym „NIE”.

Pamiętam, że zaproponowałam to miejsce jako idealnie pasujące do sesji i równie nie możliwe do zdobycia. Że na pewno się nie da, że można pomarzyć i ostatnie zdjęcia z niego mają tyle lat, że jest spora szansa, że ono już tak nie wygląda, ale to co jest planowane pasowało by tam perfekcyjnie. Poza tym blokada w postaci człowieka, który go strzeże jest nie do przejścia. Ale ja po prostu wzięłam się do tego ze złej strony, bo kilka dni później udało się nie tylko tam wejść i dotknąć ścian, przejść korytarzami ale również z sukcesem wykonać zaplanowane zdjęcia.

Od tego czasu minęło już kilka miesięcy, tylko że ja jakoś nie miałam za bardzo jak i kiedy wrzucić tą dokumentację. A dzisiaj, tak się składa, jest 177 lecie fotografii. I wydaje mi się, że trudno o lepszy czas na te zdjęcia.

Uprzedzam, że nie podam nazwy, lokalizacji ani nic co pozwoli wejść do tego miejsca.

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

7 comments

 1. michel · 5 grudnia, 2016

  jedno z wielu takich miejsc, jakie są efektem działalności w naszym kraju neoliberalnych bandytów PO 89 roku. Foty są niesamowite, smutne, nastrojowe. Tak wygląda nasz kraj PO przejściu szrańczy.

  • Ania [PKNDL] · 3 stycznia, 2017

   A jak wygląda teraz, po przejściu „nowej” szarańczy”? ;]

 2. Ania [PKNDL] · 3 stycznia, 2017

  Świetne miejsce, świetne zdjęcia. Na Śląsku takich obiektów jest masa. Byłam na przykład w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym na obrzeżach Katowic czy w Cementowni Grodziec w Brzezinach. To drugie to wspaniałe miejsce do robienia zdjęć, serdecznie polecam!

 3. Dominika · 29 marca, 2017

  Witam! Pisze w sprawie butów melissa, ktore kupiłam u Pani jakis czas temu. Do tej pory nie mam ani butów, ani odpowiedzi, ani pieniędzy. Prosze o informacje.

 4. LadyM · 7 czerwca, 2018

  Fantastyczne zdjęcia :) Takie miejsca mają klimat, chyba tylko raz miałam okazję być w takim ciekawym opuszczonym budynku, do dziś żałuję że nie miałam wtedy ze sobą aparatu.

 5. aga · 22 października, 2018

  Super! :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s