Złodziej Owsiak.

038_ZEGAREK_WOSP_19FINAL_2011_DUZY_CMYK_PODGLAD

Co roku ta sama historia. Te same śpiewy i wyświechtane argumenty. Tylko usta je klepiące z innymi nazwiskami. Powraca przystanek woodstock, hare kryszna i polityka.

W tej dekadzie powiewem względnej nowości jest konserwacja sprzętu jako istotna wada przeciw zaopatrywaniu szpitali. Wszystko to zgrabnie oplecione nicią o podwójnym podatku na który ów delikwent ciężko przecież pracuje.

Chyba mnie coś ominęlo w pojmowaniu znaczeń i działań wokolo WOŚP. Ale jeszcze nie słyszałam historii jakoby wolontariusze mieli z pistoletem do głów przystawionym rządać haraczu od bogu ducha winnego przechodnia. Nie ma obowiązku jak w przypadku skarbówki, nie ma przymusu jak w zusie a nienawiść ta sama albo i większa.

Przecież nikt Was nie zmusza. Możecie dumnie prężyć pierś i ostentacyjnie ignorować puszkę. Możecie oglądać film zamiast relacji z tego; jednego aż; dnia roku. Możecie laskę położyć na serduszka, ludzi, koncerty i światełko do nieba.

Więc o co ten ból pośladków? O to, że góść zbiera hajsy i pomaga tym, którym nie pomaga dostatecznie państwo? Nie chcesz – nie płać.

Nie wrzucaj mi przed oczy i uszy bzdur, że płacę podwójnie. Zdrowie jest poza wszelką ceną. Jesteś nim obdarzony to tego nie kumasz. Igłę kojarzysz z seriali o lekarzach i ćpunach i myślisz, że wygrałeś życie. Puszczasz wodze nienawiści i zazdrości, ze jakiś koleś zbiera twój i mój hajs i z niego utrzymuje swoich kolesi. Kij, że nie dałeś nawet 10 groszy. To hajs, który nie powinen trafić do Owsiaka. Bo nie. Argumentacja jak baby w PMSie.

Wyrzygujesz kolejne słowotoki o zdemoralizowanym woodstoku i młodzieży, która pije i ćpa. Bo przecież poza woodstokiem takie akty nie występują. Ów młodzież w pierwszych ławkach kościoła siedzi i aureole czyszci. To ten zły festiwal demoralizuje. A nie rodzice, którzy wartości nie wpoili. Szacunku i mózgu nie włączyli.
To wszystko Owsiaka przecież wina.
I to Hare Kryszna. Szkodliwa toksyczna sekta. Przecież moja; gdzie goście w kieckach plują w dzikim szale słownym na gender i zdemoralizowane uwodzące księży dzieci jest okazem zdrowia, cnót i moralności.

Zły ten Owsiak. Złodziej, malwersant, cinkciarz i pierwszy demoralizator RP. Jak można pozwolić by z darowizn na szpitale fundacje utrzymywał. Kto to słyszał by ludzie w fundacji pensje otrzymywali. Przecież śpią pod mostem i żywią się powietrzem.

Oszust z tego Owsiaka. Pewnie sprzęt od znajomych kupuje. Ja przecież nigdy nie poszedłem do kumpla mechanika. Obcemu wolałem dać zarobić. Co będę korzystał z tego, że kuzyn mi całki wytlumaczy za piwo. Oczywiście, że zapłacę komuś kogo nie znam. Jestem przeciez taki uczciwy i nigdy nie korzystam ze znajomości jakie mam. Ludzi zatrudniam z ulicy a nie z polecenia. A jakże.
Nie jak ten kolesiowy Owsiak.
Złodziej, cham i prostak.

Rzekł uczciwy, chrześcijański polak.

Reklamy

4 comments

 1. norweg · Styczeń 23, 2014

  Autor tego artykuly byl spalony albo naćpany, przecież ten tekst to jakas kpina :)… Wspierajmy Woodstock i jedzmy taplać sie z owsiakiem w blocie!!!! Eloooo :D hahaha

  • erill · Styczeń 23, 2014

   Autor tego komentarza przespał. przećpał albo przepalił lekcje polskiego o ironii, przecież traktowanie tego literalnie to jakaś kpina. Wspierajmy rozwój intelektualny i taaplająmy się w wykształceniu i oczytyniu. JOŁ!

 2. norweg · Styczeń 23, 2014

  Do „erill” wydawało mi się że żyjemy w wolnym Państwie i prawo wyrażania swojej opinii oraz poglądów na dany temat jest jak najbardziej tolerowane, widzę niestety iż rodzi się pewna nienawiść w naszym społeczeństwie i potępienie wyrażania swoich poglądów nie tylko politycznych, drażni osoby które chciały by najchętniej zakazać wolności słowa oraz zamknąć „usta” wszystkim tym którzy mają coś do powiedzenia na dany temat, niekoniecznie zgodny z ich opinią. Wielcy Patrioci Powiem jeszcze tylko ze przydał by się konkretny i wyczerpujący artykuł na temat „Woodstock” oraz całego „prania mózgu” młodemu pokoleniu które się tam odbywa demoralizacja młodego pokolenia! oraz populistyczne hasła nakłaniające do przekonań anty-religijnych!!. Poza tym wracając do zbiorki pieniędzy na cele charytatywne to ja jestem jak najbardziej za tym aby pomagać!!! i wspierać potrzebujących (tylu bezdomnych, głodnych, chorych) żyje obok nas!!! i tu pytanie? czy jesteś obojętny na to co dzieję się wokół ciebie ? ale do puszki wrzucasz i uważasz że spełniłeś swą obywatelską powinność? hmm brzmi to przesadnie lecz niestety prawda jest smutna i przykra ze zakup sprzętu itd itp powinno leżeć w obowiązku Rządu RP, Partii politycznej która pełni władzę oraz dysponuje pieniędzmi obywateli!!!!! Wiec Panie „Owsiak” proszę zacząć wyłudzać pieniądze od naszych polityków rządzących tym Państwem!! Ponieważ to oni zarządzają środkami które trafiają do budżetu z naszych podatków to oni są odpowiedzialni za sytuacje w kraju!! To dzięki nim brak w szpitalach jakichkolwiek funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu!! Naprawdę to powinno iśc w troszeczkę innym kierunku!. Najpierw pomaga rząd a później obywatel!! A nie wielka orkiestra wyręcza pana Donalda i spółkę!! To my Powinniśmy mobilizować „Nasz” rząd do działania!!! a nie Owsiak nas do dawania!!!!!!!!

 3. jakubek · Luty 8, 2014

  facet ma racje w stosunku do pana w…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s